Pastë Arctic MX-4 2019 (4g)

Kodi i produktit:
251212
EAN:
4895213701655

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Arctic sjell në treg pastën e saj që përmban MX-4. Ofron rezultate të shkëlqyera edhe në presion të ulët. Konsistenca ideale e bën MX-4 që të përdoret lehtë.

Pasta është e përbërë nga grimca të karbonit mikro që çojnë në përçueshmëri shumë të lartë termike. Ajo garanton shpërndarje të shpejtë dhe efikase të nxehtësisë nga CPU ose GPU. Me përçueshmërinë e lartë prej 8.5 W / mK, është shoqëruesi më i mirë për përshpejtuesit automatikë. Nuk përmban grimca metalike. Kjo nuk do të shkaktojë ndonjë dëm në qoftë se ngjitet aksidentalisht në pajisje tjera elektrike.

Krahasuar me pasta metalike dhe silikoni, efektiviteti i MX-4 nuk ulet me kalimin e kohës. Sapo ta keni aplikuar, nuk do t'ju duhet të bëni përsëri pas një kohe, pasi ajo do të zgjasë për më shumë se 8 vjet. Tubi përmban 4 gram paste.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4895213701655

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE