Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Akasa Flexa FP5 për lidhjen e ftohëseve PWM, 45 cm

Kodi i produktit:
132833
EAN:
4710614531819
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CBFA03-45
Lansuar:
16 Korrik 2013
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në rast se keni numër të shumtë të ftohëseve dhe nuk keni kabllo për lidhjen e tyre në pllakë amë, zgjidhja juaj është kabllo Akasa Flexa FP5. Kto kabllo kanë input 4-pin dhe njësi output 4-pin për lidhjen e ftohëseve me kontroll PWM. Gjatësia e kabllos është 45 cm dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614531819
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CBFA03-45
Lansuar:
16 Korrik 2013
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE