Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhel ftohës për CPU - Zalman ZM-STG2, 3.5 gram

Kodi i produktit:
67516
EAN:
8809213761324
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Pesha [g]:
3,5
Prodhuesi:
Zalman

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me sasi 3.5 g është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike, punon në temperatura - 40 deri 150 gradë celsius. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme. Prodhuesi konstaton se përçueshmëria termike e xhelit është 4.1 W / m° C .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809213761324
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Pesha [g]:
3,5
Prodhuesi:
Zalman

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE