Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhel ftohës për CPU Coolermaster IC Essential E1, 4.6 gram

Kodi i produktit:
107030
EAN:
4719512032046
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RG-ICE1-TG15-R1
Lansuar:
28 Prill 2012
Përçueshmëria termike [W/mK]:
4.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me sasi 4.6 g ngjyrë e hirtë është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike, punon në temperatura deri 185 gradë celsius. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme. Prodhuesi konstaton se përçueshmëria termike e xhelit është 4.5 W / m° C .

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512032046
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RG-ICE1-TG15-R1
Lansuar:
28 Prill 2012
Përçueshmëria termike [W/mK]:
4.5
Pesha [g]:
4,6
Prodhuesi:
CoolerMaster
Sasia [ml]:
1.5
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE