1 / 5
E shitur
Foto e Powerbank  LAMAX 10000 mAh, Quick Charge
Foto e Powerbank  LAMAX 10000 mAh, Quick Charge
Foto e Powerbank  LAMAX 10000 mAh, Quick Charge
Foto e Powerbank  LAMAX 10000 mAh, Quick Charge
Foto e Powerbank  LAMAX 10000 mAh, Quick Charge

Powerbank LAMAX 10000 mAh, Quick Charge

Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
45.50 €
44.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 37.71 €
Ju kurseni 1.00 €
-3%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

PowerBanku LAMAX 10000 mAh, është paisja që mundëson karikimin e telefonit tuaj në vende ku nuk ka prizë elektrike. Mundëson karikim të shpejtë dhe është kopatibil me telefon celular, tabletë, mp3 player dhe pajisje të tjera. Është pasije e mrekullueshme për të udhëtuar, në pushime apo në natyrë. Ju gjithmonë do të jeni i sigurt se pajisja juaj do të ketë energji. Kjo rezervë kompakte është e vogël në madhësi dhe e lehtë në peshë, duke e bërë të lehtë për të transferuar. Mbështet karikimin e shpejtë 3.0 ka dy porte USB për hyrje dhe dalje. Llogarit statusin e karikimit dhe e paraqet atë me anë të LED. Ka trup metalik shumë të qëndrueshëm, ofron mbrojtje nga mbitensionit, mbinxehja dhe mbingarkesa.

Kodi i prodhuesit:
8594175352122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Pesha [g]:
233
Përmasat [mm]:
135 x 70 x 13
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Materiali:
Metal
Lajmërues LED:
Energjia hyrëse [A]:
3
Energjia dalëse [A]:
3
Voltazhi dalës:
5 V, 9 V, 12 V
Lidhësit hyrës:
MicroUSB, USB-C
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Prodhuesi:
LAMAX
Ngjyra:
Hirtë
Kapaciteti [mAh]:
10000
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594175352450
5

1 Vlerësime

Shpat 11.8.2018 9:01 e pasdites
Works awesome
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Powerbank LAMAX 10000 mAh, Quick Charge
44.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo