1 / 3
E shitur
Foto e Procesor Intel Core i9-10900
Foto e Procesor Intel Core i9-10900
Foto e Procesor Intel Core i9-10900

Procesor Intel Core i9-10900

Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
567.50 €
549.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 508.80 €
Ju kurseni 18.00 €
-4%
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Procesor Intel Core i9-10900
549.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.79 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Intel është gjenerata e 10-të e përpunuesve për desktop të etiketuar Comet Lake. Nëse ju jeni një gamer duke kërkuar një përvojë fantastike të lojrave me performancë të mjaftueshme për rrjedhje të qetë dhe regjistrim të pandërprerë të pikave kryesore, ose ju jeni një krijues i përmbajtjes që dëshiron të shpenzojë më pak kohë duke pritur për të krijuar dhe ndarë, ky procesor i gjeneratës së 10-të Intel është gati për atë. Ai ofron 10 bërthamë fizike (20 fije), kurse frekuenca e tij është 2.8 GHz dhe deri në 5.2 GHz në modalitetin Turbo. Përveç kësaj, procesori mbështet memorie deri në DDR4 2933 MHz dhe PCI-Express 3.0, kurse TDP e deklaruar nga prodhuesi është 65W.
DirectX:
DirectX 12
Emërtimi i modelit:
Core i9
Emri i kodit:
Comet Lake
Frekuenca bazë e grafikës [MHz]:
1 200
Frekuenca grafike [MHz]:
1200
Frekuenca maksimale e RAM [MHz]:
2933
Frekuenca operuese [MHz]:
2800, 2800
Frekuenca Turbo [MHz]:
5200, 5 200
Ftohës në paketë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Gjenerata e procesorit:
10, 10
Kapaciteti i memories cache L3 [KB] (total):
20 480
Kodi i prodhuesit:
BX8070110900
Kodi:
BX8070110900
Madhësia e cache L3 [kB] (shuma):
20 480
Mbështet chipset:
Intel B460, Intel H410, Intel H470, Intel Z490
Mbështetje për chipset:
Intel B460, Intel H410, Intel H470, Intel Z490
Numri i lidhjeve (threads):
20
Numri i modelit:
Core i9
Pajisje speciale:
Mbingarkesë automatike, HyperThreading, GPU e integruar
Përcaktimi i kodit:
Comet Lake
Prizë:
1200 socket
Procesor grafik:
Intel UHD Graphics 630
Procesori grafik:
Intel UHD Graphics 630
Prodhuesi:
Intel, Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Shenja kalimi:
21 053
Shpejtësia e sistemit bus [GT/s]:
8
TDP-ja mesatare [W]:
65
Teknologjia (nm):
14
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com
Vendi i prodhimit:
Vijetnam
EAN:
5032037189163
5

1 Vlerësime

riad 20.6.2022 7:58 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Procesor Intel Core i9-10900
549.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo