Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës CONNECT IT CI-239 për televizorë SINGLE ARM 13-27''

Kodi i produktit:
146821
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
27
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
13
E rrotullueshme:
EAN:
8595610601768
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ende nuk e keni gjetur mënyrën e duhur për ta vendosur televizorin në një vend ku do ta shijoni më shumë? A po thjesht dëshironi të shikoni televizor në një mënyrë më artistike? Atëherë kjo është zgjedhja e duhur për ju. Ky mbajtës mund të vendoset në çdo dhomë. Avantazhi që ky mbajtës ka është se posa të instalohet në mur nuk është fort i dukshëm derisa ti bashkëngjitet edhe televizori. Connect IT CI-239 është mbajtës universal me një levë të dyfishtë, i dizajnuar për të mbajtur televizorët me diagonale prej 13 deri 27'', dhe me një kapacitet të mbajtjes prej 9 kg. Mbajtësi përkrahë edhe dimensionet VESA 100 x 100 dhe 75 x 75.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
27
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
13
E rrotullueshme:
EAN:
8595610601768
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
9
Kodi i prodhuesit:
CI-239
Lansuar:
14 Mars 2014
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavolinë
Mbajtëse për:
Monitor
Për dorë:
Prodhuesi:
Connect IT
Rrotullimi:
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE