Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbushës i DVD-së ASUS SDRW-08U9M-U, i artë

Kodi i produktit:
221691
DualLayer:
Prodhuesi:
ASUS
Trashësia [mm]:
142.5
Teknologjia:
USB-C
Slim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
41.50 
Ju kurseni : 3.00   (7%)
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
EAN:
4712900714616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
135,5
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
90DD02A5-M29000
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lartësia [mm]:
13.9
Lloji:
DVD burner
Pesha [g]:
245
Prodhuesi:
ASUS
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8
Slim:
Teknologjia:
USB-C
Trashësia [mm]:
142.5
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Mbushës i DVD-së ASUS SDRW-08U9M-U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE