1 / 5
Foto e Projektor Viewsonic PA503W
Foto e Projektor Viewsonic PA503W
Foto e Projektor Viewsonic PA503W
Foto e Projektor Viewsonic PA503W
Foto e Projektor Viewsonic PA503W

Projektor Viewsonic PA503W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
609.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 516.53 €
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Projektor Viewsonic PA503W
609.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.79 €/muaj

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
A po kërkoni një asistent cilësor për prezantime pune apo projektim në shtëpi? Viewsonic PA503W ofron veçori të përparuara, imazh të shkëlqyer dhe riprodhim të madh të ngjyrave. Viewsonic PA503W ka një rezolucion WXGA prej 1280x800, një kontrast të lartë prej 22000: 1, dhe një shkëlqim prej 3600 lm. Ofron imazhe të shkëlqyera nga një shumëllojshmëri burimesh me përpunim të shkëlqyeshëm të ngjyrave, në sajë të SuperColour. Super Eco ndizet kur nuk merr sinjal hyrës për më shumë se 20 minuta. Kjo zgjat jetën e llambës nga 5.000 në 15.000 orë. Përparësia e madhe është shikimi 3D, i cili është i jashtëzakonshëm për të luajtur lojëra ose për të parë filma. Altoparlanti i integruar rrit prezantimin dhe videon me cilësi të mirë të zërit.
Kodi i prodhuesit:
PA503W
Lansuar:
13. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
294
Komandë:
Altoparlantë:
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Ndriçimi (ANSI lumens):
3600
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ekran i gjerë:
Ekran:
DLP
Burim ndriçimi:
Llambë
Llambë:
200
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5000
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
15 000
VGA (D-SUB):
Kontrast [:1]:
22000
Përdorimi:
Zyrë
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
10,98
Prodhuesi:
ViewSonic
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Pesha [kg]:
2.2
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Ngjyra:
Bardhë
Lartësia [mm]:
110
Trashësia [mm]:
218
HDMI:
EAN:
766907904918
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Projektor Viewsonic PA503W
609.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo