Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

gpu-july-2022

gpu-july-2022

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
1,449.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 120.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
399.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.29€ në muaj  

488.50 

Përfshirë TVSH-në

2
759.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 63.29€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
241.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.12€ në muaj  

279.50 

Përfshirë TVSH-në

4
699.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.29€ në muaj  

852.50 

Përfshirë TVSH-në

1
299.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.96€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
379.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
449.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
1,299.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 108.29€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
1,899.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 158.29€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
1,239.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 103.29€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
885.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 73.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
Kartelë grafike GeForce GTX 1650 VENTUS XS 4G OC

E SHITUR

259.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Kartë grafike MSI GeForce RTX 3070 VENTUS 3X PLUS 8G OC LHR

E SHITUR

749.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 62.46€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Kartelë grafike Inno3D N206S2-08D6X-1710VA15L NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER 8 GB GDDR6

E SHITUR

-9%
569.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.46€ në muaj  

622.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Kartelë grafike MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 8G OC NVIDIA 8 GB GDDR6

E SHITUR

-9%
407.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.96€ në muaj  

449.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Kartelë grafike Gigabyte GeForce RTX 2060 WINDFORCE OC 12G NVIDIA 12 GB GDDR6

E SHITUR

-25%
408.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.04€ në muaj  

542.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Kartelë grafike ASUS ROG -STRIX-RTX3080TI-O12G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti 12 GB GDDR6X

E SHITUR

1,834.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 152.88€ në muaj  

1,841.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Kartelë grafike Gigabyte Radeon RX 6500 XT GAMING OC 4G AMD 4 GB GDDR6

E SHITUR

-2%
359.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.96€ në muaj  

365.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Kartelë grafike ASUS ROG -STRIX-RTX3070-O8G-V2-GAMING NVIDIA GeForce RTX 3070 8 GB GDDR6

E SHITUR

-1%
891.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 74.29€ në muaj  

896.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Kartelë grafike ASUS Dual -RX6600XT-O8G AMD Radeon RX 6600 XT 8 GB GDDR6

E SHITUR

-11%
494.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.21€ në muaj  

554.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Kartelë grafike MSI RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 12G OC LHR NVIDIA GeForce RTX 3080 12 GB GDDR6X

E SHITUR

-2%
1,331.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 110.96€ në muaj  

1,357.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Kartelë grafike Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti EAGLE OC 8G NVIDIA 8 GB GDDR6X

E SHITUR

955.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 79.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Kartelë grafike Zotac GAMING GeForce RTX 3090 Ti AMP Extreme Holo NVIDIA 24 GB GDDR6X

E SHITUR

2,325.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 193.79€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE