Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung LC24FG73FQUXEN - 24"

Kodi i produktit:
737046smg
Diagonalja e ekranit:
24
Lojë:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia mm:
280,7
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

339.50 
Ju kurseni : 50.00   (15%)
289.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ekrani i lakuar i monitorit Samsung do të ju shërbejë mirë për lojëra, por gjithashtu edhe për punë dhe kënaqësi multimediale. Monitori i lakuar Samsung me ekran 24", ofron rezolucion 1920 x 1080 piksel, raporti i gjerësisë së ekranit është 16: 9, ka 2 porte HDMI dhe DisplayPort, kënd të shikimit 178 °, 144 Hz normë rifreskimi dhe koha e përgjigjes është vetëm 1 ms. Ka raport kontrasti 3000: 1 dhe shkëlqim 350 cd / m2. Monitori gjithashtu është i pajisur me lidhës të kufjeve, panel VA dhe pllakë USB Hub Pivot.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806088842905
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
144
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia mm:
545
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
LC24FG73FQUXEN
Koha e reagimit ms:
1
Kontrast 1:
3 000
Lansuar:
23. 6. 2017
Lartësia mm:
519,5
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Pesha kg:
4.4
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16:9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia mm:
280,7
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE