Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

rtx-40-series

rtx-40-series

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
1,679.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 139.96€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
1,751.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 145.96€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Kartelë grafike Zotac GAMING GeForce RTX 4080 Trinity

E SHITUR

1,622.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 135.21€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE