Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE55RU7172, 55" (138cm), 4K UHD, e hirtë e errët

Kodi i produktit:
874305smg
Audio optike:
Prodhuesi:
Samsung
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Hirtë e errët

Si të porosisim në Gjirafa50?

569.50 
Ju kurseni : 110.00   (19%)
459.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Më shumë detaje, më shumë eksperiencë.

Ky televizor ndërthurr një varg veçorish të përsosura teknologjike për kënaqësinë tuaj. Ka diagonale 55" dhe ofron rezolucion 4K UHD (3,840 × 2,160 pikselë) me 4 herë më shumë pikselë se sa televizorët Full HD, ashtu që ju mundeni të shikoni edhe detajet më të vogla në çdo skenë, njëherit duke e patur mundësinë HDR për rregullimin e ngjyrave si dhe UHD Dimming që mundëson ndarjen e ekranit në blloqe.

Sorry, the picture description is missing.

True 4K UHD resolution

Elegancë moderne e dizajnit të hollë.

Përveç cilësisë, televizori ka dizajn të hollë që përshtatet dhe i shton elegancë çdo ambienti. Sa i përket mënyrës së kontrollit, mund të bëhet përmes telekomandës dhe aplikacionit Smart Hub. Përfshin shërbim AirPlay 2 për shpërndarjen e përmbajtjes nga pajisjet Apple si iPhone, iPad ose Mac, në televizor. Ka certifikim DVB-T2, për transmetim digjital.Slim designAirPlay 2

Televizori posedon altoparlantë të integruar me fuqi 20 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC).

Qasje e thjeshtë.

Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë të shfletoni online, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Si pjesë përbërëse, televizioni ka tri porte HDMI 2.0, porte USB, RCA, LAN, CI, port audio për kufje, dhe vjen me ngjyrë hiri të errët.


Easy access to content and simplified operation

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
96 %
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
55
Diagonalja e ekranit cm:
138
Distanca e rekomanduar për shikim m:
DLNA:
EAN:
8801643663735
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia mm:
1239
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1400
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
UE55RU7172UXXH
Konsumi vjetor kWh:
153
Konsumi W:
110
LAN:
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia mm:
800
Lartësia pa mbajtëse mm:
714
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Hirtë e errët
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.0:
3
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha kg:
19.7
Pesha pa mbajtëse kg:
17,2
Prodhuesi:
Samsung
RCA:
RCA Komponent:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia mm:
350
Trashësia pa mbajtëse mm:
59
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE