Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE65RU7172, 65" (163cm), 4K UHD, i hirtë i errët

Kodi i produktit:
777124smg
Audio optike:
RCA:
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Hirtë e errët

Si të porosisim në Gjirafa50?

839.50 
Ju kurseni : 160.00   (19%)
679.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 56.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit


Bëhu pjesë e një dimensioni të ri të imazhit.

Ky televizor ndërthurr një varg veçorish të përsosura teknologjike për kënaqësinë tuaj. Ka diagonale 65" dhe ofron rezolucion 4K UHD (3,840 × 2,160 pikselë) me 4 herë më shumë pikselë se sa televizorët Full HD, ashtu që ju mundeni të shikoni edhe detajet më të vogla në çdo skenë, njëherit duke e patur mundësinë HDR për rregullimin e ngjyrave si dhe UHD Dimming që mundëson ndarjen e ekranit në blloqe. Gjithë kjo, falë një çipi të vetëm.


Slim and modern simplicity

UHD processor - powerful image quality

Përveç cilësisë, televizori ka dizajn të hollë që përshtatet dhe i shton elegancë çdo ambienti.

Slim design

I shpejt dhe i thjeshtë.

Sa i përket mënyrës së kontrollit, mund të bëhet përmes telekomandës dhe përmes asistencës zanore si Amazon Alexa dhe Google Assistant. Përfshin shërbim AirPlay 2 për shpërndarjen e përmbajtjes nga pajisjet Apple si iPhone, iPad ose Mac, në televizor si dhe lidhet edhe me altoparlantë apo celularë nga brende tjera.

AirPlay 2

Televizori posedon teknologjinë HDR10 +, HLG, LED, Smart, Bluetooth, WiFi, HbbTV, Miracast dhe DNLA. Ky aksesor ka 3 porte HDMI2.0, 3 porte HDMI, USB, si dhe marrësit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Mund të varet në mur përmes kapseve VESA me përmasa 400 x 400.


PurColor

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
65
Diagonalja e ekranit cm:
163
Distanca e rekomanduar për shikim m:
2.5
DLNA:
EAN:
8801643663759
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia mm:
1 458
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1400
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
UE65RU7172UXXH
Konsumi vjetor kWh:
169
Konsumi W:
122
LAN:
Lansuar:
28. 2. 2019
Lartësia mm:
917
Lartësia pa mbajtëse mm:
837
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Hirtë e errët
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.0:
3
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 400
Pesha kg:
25,5
Pesha pa mbajtëse kg:
25
Prodhuesi:
Samsung
RCA:
RCA Komponent:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia mm:
313
Trashësia pa mbajtëse mm:
60
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE