Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrigë SENSE7 Spellcaster, e zezë

Kodi i produktit:
7135342mo
Gjerësia cm:
69.5
Pesha [kg]:
17.5
EAN:
5907783039720
Garancioni:
1 vit
Krahë të rregullueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
229.50 
Ju kurseni : 50.00   (22%)
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karrigia SENSE7 Spellcaster ka një formë që i përshtatet lakimit natyror të shtyllës kurrizore dhe, si rezultat, siguron pozicionin e duhur përpara kompjuterit kur jeni duke luajtur ose duke punuar. Ajo plotësohet nga një mbushje me shkumë me ajër me dendësi optimale, e cila përshtatet me trupin dhe siguron rehati. Karrigia është e pajisur me FlowTech - një funksion që ju lejon të rregulloni mbështetësen në diapazonin 90-170°. Ka dy jastëkë të rehatshëm, të rregullueshëm. Elementet anësore të sediljes, si më të ekspozuarit ndaj gërvishtjeve, janë përforcuar me material të tipit karbon. Rrotat prej gome me diametër 65 mm janë të lëmuara dhe lëvizin lehtë. Është projektuar për njerëzit me peshë maksimale 150 kg. Karrigia peshon 17.5kg.

Vlerësimet

5 out of 5
I kenaqur plotesisht cilesor dhe konfort, flm gjirafa
Shkruaj koment

Detajet teknike

Gjerësia cm:
69.5
Pesha [kg]:
17.5
EAN:
5907783039720
Garancioni:
1 vit
Krahë të rregullueshëm:
Materiali:
Lëkurë artificiale
Ngarkesa maksimale:
150 kg
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
SENSE7
Thellësia cm:
57
Vendi i origjinës:
Poland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE