Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB SanDisk Cruzer Ultra, 64GB

Kodi i produktit:
136491
EAN:
619659102197
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCZ48-064G-U46
Lansuar:
18 Shtator 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 
Ju kurseni : 13.00   (51%)
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
51% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

USB SanDisk Cruzer Ultra është një flash drive me port USB 3.0. Me këtë USB kompakt dhe lehtë të përdorshëm, ju mund të transferoni të dhënat tuaja të rëndësishme lehtë dhe shpejtë. Përveç kësaj, ju mund t'i ruani ato me një siguri shumë të lartë. Të dhënat tuaja mbrohen nga një sistem enkriptimi AES 128 bit. Nuk kërkon bateri shtesë apo instalim të komplikuar të driverave. Vjen me një kapacitet enorm prej 64GB. Arrin një shpejtësi prej 80 MB/s. Dimensionet e tij janë 56.8 x 21.3 x 10.8 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659102197
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCZ48-064G-U46
Lansuar:
18 Shtator 2013
Lidhës USB:
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia e leximit (teorike) [MB/s]:
80
Sigurim i të dhënave:
Enkriptim i serverit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
Vendi i origjinës:
Tunisia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE