Raft me shpim Triton A4 RAC-UP-450-A4, 19", 1U / 450mm, kapaciteti ngarkese 80Kg, gri
Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Great Britain Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-25%
Teb Bank Teb Bank
Vetëm edhe 2
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
28 maj 2026 - 29 maj 2026
Kosovë, të tjera
28 maj 2026 - 29 maj 2026
Paguaj me transfer bankar
Rafte 19" për Triton me lartësi 1U, kapacitet ngarkese 80 kg, thellësi 450 mm dhe hapësirë vertikale 370-550 mm. Paketa përfshin gjithashtu 8x vida M6x10 (150 dhe 250 mm 4x), 8x rondele plastike (150 dhe 250 mm 4x), 8x kundërvidha lundruese M6 (150 dhe 250 mm 4x), 8x vida M5 x12 Thorx (150 dhe 250 mm 4x) dhe 4x kllapa e pasme (150 x 250 mm 4x).
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Brendi:
Triton