1 / 1
Foto e Rimbushësi OKI 44472603

Rimbushësi OKI 44472603

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
123.50 €
122.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 103.81 €
Ju kurseni 1.00 €
-1%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Rimbushësi Oki 44472603 është projektuar për pajisje printimi OKI C310, C330, C510, C530, MC351dn, MC361dn MC561dn. Me anë të tij mund të bëhet printimi i deri në 60.000 faqeve. Arsyet për të përdorur aksesorët e markës së njejtë si pajisja është se ata ndihmojnë për të ruajtur garancionin, zgjatur jetës e pajisjes dhe për të ruajtur një standard të printimeve me cilësi të lartë.
Kodi i prodhuesit:
44472603
Lansuar:
2 Korrik 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
OKI C301, OKI C301dn, OKI C310, OKI C310dn, OKI C321, OKI C321DN, OKI C330, OKI C330dn, OKI C331, OKI C331dn, OKI C332dn, OKI C510, OKI C510dn, OKI C511, OKI C511DN, OKI C530, OKI C530dn, OKI C531
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com
Lloji i pajisjes:
Shirit optik
Për printer:
OKI
EAN:
5031713048954
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Rimbushësi OKI 44472603
122.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo