Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE43TU7072UXXH, 43" (108cm), 4K UHD, LED, i zi

Kodi i produktit:
166073smg
Audio optike:
Pesha pa mbajtëse kg:
8.1
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Mbështetje për H.265 HEVC:

Si të porosisim në Gjirafa50?

441.50 
Ju kurseni : 44.15   (10%)
397.35 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.11 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizori Samsung UE43TU7072 vjen me ekran 43” (108 cm) me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Ky televizor posedon altoparlantë të integruar me fuqi 20 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC).

Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë e incizimit të programeve dhe filmave tuaj të preferuara përmes memorieve USB, të shfletoni online, zmadhoni apo zvogëloni imazhet sipas dëshirës, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Poashtu, Samsung mundëson përdorimin e teknologjive si HDR10, LED, Smart, të cilat përmisojnë dhe shfaqin imazhe sikurse të ishin reale. Si pjesë përbërëse, Samsung ka dy porte HDMI, porte USB, LAN, CI, port audio për kufje, dhe port për lidhje me satelit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
43
Diagonalja e ekranit cm:
108
DLNA:
EAN:
8806090331404
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia mm:
963
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
HDMI 2.1:
HDMI ARC:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
2000
Kaoksial audio:
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
UE43TU7072UXXH
Konsumi vjetor kWh:
96
Konsumi W:
69
LAN:
Lansuar:
19. 3. 2020
Lartësia mm:
627
Lartësia pa mbajtëse mm:
558
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
1
Numri i porteve HDMI 2.1:
1
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 200
Pesha kg:
8.3
Pesha pa mbajtëse kg:
8.1
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR10, LED, Smart (SMART)
Trashësia mm:
193
Trashësia pa mbajtëse mm:
59
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE