Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

KRAHASONI MODELET

Samsung Galaxy S20 128 GB Blu e ëmbël

Samsung Galaxy S20 128 GB Blu Hirtë Kozmike

Samsung Galaxy S20 128 GB Rozë e ëmbël

Memorie e brendshme GB: 128
Lloji i ekranit: AMOLED
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx: 64

Samsung Galaxy S20+ 128 GB Zezë Kozmike

Samsung Galaxy S20+ 128 GB Hirtë Kozmike

Samsung Galaxy S20+ 128 GB Blu e ëmbël

Memorie e brendshme GB: 128
Madhësia e ekranit inç: 6.7
Galaxy Buds+: falas

Samsung Galaxy S20 Ultra 128GB Hirtë Kozmike

Samsung Galaxy S20 Ultra 128GB Zezë Kozmike

Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx: 108
Galaxy Buds+: falas
Kualiteti i ekranit: HDR10+, 120Hz

1469.50€

Samsung Galaxy S20

Njihuni me celularin më të fundit të serisë S. Përmirësimi në hapësirë, kualitet të fotografisë dhe jetëgjatësia e baterisë, janë vetëm disa nga shumë veçorit të cilat Samsung po iu ofron përdoruesve të tij.

Blej tani

Samsung Galaxy S20+

Performanca e lartë e përpunimit të të dhënave, mundësohet falë procesorit të fuqishëm që është integruar në këtë model.

Blej tani

Samsung Galaxy S20 Ultra

Përjetoni ngjarjet me imazhe të pastërta dhe të detajizuara sikur të ishin reale falë kamerës së veçantë që Samsung po sjell. Zërimi i pastër, mbështetja e teknologjive të ndryshme dhe specifikat e reja e bën padyshim këtë celular njërin ndër më të fuqishmit ne treg.

Blej tani