1 / 3
E shitur
Foto e Shirita LED silentiumPC Aurora Stripes ARGB, 18x LED, 30cm, 2 copë
Foto e Shirita LED silentiumPC Aurora Stripes ARGB, 18x LED, 30cm, 2 copë
Foto e Shirita LED silentiumPC Aurora Stripes ARGB, 18x LED, 30cm, 2 copë

Shirita LED silentiumPC Aurora Stripes ARGB, 18x LED, 30cm, 2 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
23.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.92 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Seti Aurora Stripes ARGB është një nga elementët që do t'ju ndihmojë të ndërtoni një kompjuter lojrash vizualisht tërheqës. Pavarësisht nëse dëshironi që disa dritë të ndezura të ndryshojnë ngjyrat e saj me kalimin e kohës, p.sh. me efekt ylberi, ose ndriçim me ton të qetë, me ngjyra, Aurora Stripes ARGB do të përmbushë pritjet tuaja dhe do t'ju lejojë t'i jepni PC tuaj një karakter të ri, unik. Ju gjithashtu mund t'i bashkoni ato me pajisje të tjera ARGB siç janë ftohësit SilentiumPC Stella HP ARGB ose grupet e ftohjes CPU të aktivizuara me ARGB siç janë Fortis 3 Evo ARGB ose Navis Evo ARGB.
Lansuar:
30. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i dritave LED:
18
Drita e pasme:
RGB
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Kodi:
SPC247
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e shiritit cm:
30
Prodhuesi:
SilentiumPC
Lidhës:
3pin (RGB)
EAN:
5903018661070
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Shirita LED silentiumPC Aurora Stripes ARGB, 18x LED, 30cm, 2 copë
23.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo