1 / 5
Foto e Sistem me WiFi për mbikqyrje, e artë/ e bardhë
Foto e Sistem me WiFi për mbikqyrje, e artë/ e bardhë
Foto e Sistem me WiFi për mbikqyrje, e artë/ e bardhë
Foto e Sistem me WiFi për mbikqyrje, e artë/ e bardhë
Foto e Sistem me WiFi për mbikqyrje, e artë/ e bardhë

Sistem me WiFi për mbikqyrje, e artë/ e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
263.50 €
261.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 221.61 €
Ju kurseni 2.00 €
-1%
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Sistem me WiFi për mbikqyrje, e artë/ e bardhë
261.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.79 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një pajisje e vogël mbrojtëse për shtëpinë apo zyrën tuaj do të ishte zgjidhje e përkryer nëse keni fëmijë të vogël në shtëpi. Falë vëzhguesve të zgjuar kjo pajisje do të gjurmojë nëse fëmija juaj ka ardhur në shtëpi dhe kështu ju do të mund të punoni pa ndonjë shqetësim. Kjo pajisje punon me imazhe me cilësi 4MP me rezolucion 1920 x 1080 pix dhe është e ndërtuar nga plastika dhe alumini. Dimensionet e saj janë 45 x 45 x 155 mm.
Kodi i prodhuesit:
NSC01-EU
Lansuar:
10 Shtator 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Fokus:
Kamera, sigurie
Protokol:
Sipas dëshirës
Prodhuesi:
Netatmo
EAN:
3700730500623
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Sistem me WiFi për mbikqyrje, e artë/ e bardhë
261.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo