Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Elektrik dore VARTA Aluminium Light F20 Pro

Kodi i produktit:
353362
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4008496056446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
16607101421
Në dispozicion nga:
29. 8. 2022

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Elektriku i dorës Aluminium Light F20 Pro e gjen përdorimin e saj jo vetëm në punishte ose gjatë kampingut. Ndriçimi LED me cilësi të lartë do të jetë i dobishëm sa herë që keni nevojë për dritë. Llamba e aluminit të anodizuar është një burim i dritës së ndritshme LED. Koha e ndriçimit varet nga fuqia e dritës dhe zgjat deri në 35 orë. Pajisja mundësohet nga 2 bateri AA, të cilat janë të përfshira në paketim si dhe një kapëse praktike për vendosjen e elektrik dore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4008496056446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
16607101421
Në dispozicion nga:
29. 8. 2022
Prodhuesi:
VARTA
Vendi i origjinës:
Germany

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE