Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Modul komandues - Switch Fibaro 2

Kodi i produktit:
198899
EAN:
5902020528722
Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGS-213-ZW5
Lansuar:
22 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Fibaro double switch është sistem përforcues me hyrje digjitale, instalim të lehtë dhe një sërë tiparesh praktike që secili do t'i dalloj. Sistemi komunikon përmes Z-Waves, kudo që jeni. Kjo pajisje ju mundëson të fikni apo ndizni pajisjet në shtëpi që keni lënë ndezur apo dëshironi t'i ndizni para se të jeni fizikisht në shtëpi. Ky modul menaxhon deri dy qarqe të pavarura me rrymë maksimale prej 8 A dhe ka dy përforcime të jashtme si dhe 2 kontakte hyrëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5902020528722
Fokus:
Priza
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGS-213-ZW5
Lansuar:
22 Shtator 2016
Prodhuesi:
Fibaro
Protokolli:
Z-Wave
Ueb-i i prodhuesit:
Fibaro.com
Vendi i origjinës:
Poland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE