Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë Xiaomi Mi Smart Power Plug

Kodi i produktit:
153669MG
Mbështet sistemet:
Android 4.4 ose iOS 9.0 dhe më të rinj
Përmasat:
2.2 x 1.7 x 1.2 inç
Prodhuesi:
Xiaomi
Teknologjia:
Wi-Fi IEEE 802.11 bgn 2.4GHz

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kontrolloni pajisjet tuaja shtëpiake nga distanca. Priza Mi Smart ju lejon të kontrolloni pajisjet e shtëpisë tuaj nga kudo që mund të lidheni në internet. Konfiguroni cilësimet tuaja automatike - për shembull, mund të vendosni dritat tuaja të ndizen para se të ktheheni nga puna. Ju nuk duhet të shqetësoheni më shumë nëse jeni kujtuar të fikni diçka kur dilni nga shtëpia.

Përdorni aplikacionin Mi për të fikur dritat dhe pajisjet tuaja dhe për të zvogëluar konsumin e energjisë elektrike në çdo kohë. Funksioni i kohëmatësit ju lejon të vendosni pajisje për t’u ndezur dhe fikur në momente specifike. Për shembull, mund ta vendosni lagështuesin tuaj të fiket automatikisht kur filloni punën dhe të ndizeni përsëri 30 minuta para se të shkoni në shtëpi. Strehimi është rezistente ndaj nxehtësisë në 1,382 ?, ndërsa përbërësit e brendshëm janë të valëzuar për siguri shtesë.

Një sensor i integruar monitoron temperaturën e brendshme dhe dërgon njoftime në aplikacionin Mi Home kur rritet temperatura. Furnizimi me energji elektrike ndërpritet automatikisht kur temperatura tejkalon një nivel të sigurt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Mbështet sistemet:
Android 4.4 ose iOS 9.0 dhe më të rinj
Përmasat:
2.2 x 1.7 x 1.2 inç
Prodhuesi:
Xiaomi
Teknologjia:
Wi-Fi IEEE 802.11 bgn 2.4GHz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE