1 / 1
Foto e Tastierë A4Tech Q100

Tastierë A4Tech Q100

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
34.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 31.94 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 €/muaj

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera A4Tech Q100 është një produkt i krijuar sidomos për adhuruesit e lojërave. Iu lejon përdoruesve të përgjigjen shpejtë dhe të përshtatin parametrat për çdo lojë. Kjo tastierë ka një fuqi relativisht të mirë. Tastiera përfshinë taste klasike, tastierë numerike dhe një pjesë për navigacion. Forma e tastierës është e pjerrët, kështu parandalon shtypjen e padëshiruar të tasteve. Hapësira po ashtu ka një trajtim të veçantë për një qëndrueshmëri më të mirë. Tastiera lidhet me kompjuterin me anë të një kablloje me lidhës USB.
Kodi i prodhuesit:
Q100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
Çeke
Lojë:
Prodhuesi:
A4Tech
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com
Lloji i tastierës:
Membranë
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
EAN:
4711421914116
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tastierë A4Tech Q100
34.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo