1 / 18
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
Foto e Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë

Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
778.50 €
589.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 499.58 €
Ju kurseni 189.00 €
-25%
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
589.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.12 €/muaj

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo tavolinë ofron rehati për çdo adhurues lojërash. Gjerësia e saj mundëson akomodimin e monitorëve dhe periferikëve të nevojshëm. Përbëhet nga metali dhe ka sipërfaqe me fibra karboni. Sistemi i ngjyrave RGB përputhet me Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync dhe ASRock Polychrome Sync.
Pesha [kg]:
40.3
Drita e pasme:
RGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
3H860P10B.0001
Kodi:
3H860P10B.0001
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Pajisje speciale:
Shpërndarës audio, Rregullimi i lartësisë, shpërndarës USB
Prodhuesi:
Cougar, Cougar
Rám:
metalike
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion 2.0, MSI Mystic Light Sync
Thellësia [mm]:
771
Trashësia [mm]:
771
EAN:
4715302444990
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tavolinë Cougar Mars, RGB LED, e zezë
589.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo