1 / 1
Foto e Toner OKI 44844508, i zi

Toner OKI 44844508, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
174.50 €
168.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 142.80 €
Ju kurseni 6.00 €
-4%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.04 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Toneri OKI 44844508 me ngjyrë të verdhë është i destinuar për printerët OKI C831 dhe C841. Ky toner mund të printoj deri në 10,000 faqe të formatit A4 dhe atë me cilësi shumë të lartë. Përparësia e përdorimit e tonerëve origjinal qëndron në përshtatshmërinë 100% të tyre me printerët për të cilët janë të destinuar për të siguruar kështu printime cilësore dhe të qëndrueshme, gjë e cila nuk mund të arrihet me përdorimin e produkteve fals.
Kodi i prodhuesit:
44844508
Lansuar:
18 Maj 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
OKI C831, OKI C831cdtn, OKI C831dn, OKI C831n, OKI C841, OKI C841cdtn, OKI C841dn, OKI C841n
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/10000
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
OKI
EAN:
5031713053828
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner OKI 44844508, i zi
168.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo