Tub Thermaltake V-Tubler 5/8", 4x 50cm (CL-W065-PL16TR-A)
Vlerëso
Origjina e brendit: Taiwan Kodi:
Përfshirë TVSH-në
-20%
Teb Bank Teb Bank
Vetëm edhe 1
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
19 maj 2026 - 20 maj 2026
Kosovë, të tjera
20 maj 2026 - 21 maj 2026
Paguaj me transfer bankar
Përmirësoni lakun tuaj të personalizuar të ftohjes me lëng me tubin Thermaltake V-Tubler 5/8" PETG, të projektuar për qëndrueshmëri, qartësi dhe instalim të lehtë. Kjo pako përfshin katër tuba transparentë 500 mm, perfektë për krijimin e modeleve të ftohjes të pastra dhe me performancë të lartë. Me një diametër të brendshëm 12 mm dhe një diametër të jashtëm 16 mm (5/8"), tubi ofron një përshtatje të sigurt me aksesorë të përputhshëm dhe siguron rrjedhje optimale të ftohësit. I bërë nga PETG (polietilen tereftalat glikol) me cilësi të lartë, tubi V-Tubler është i fortë, i lehtë dhe rezistent ndaj çarjeve ose njollosjes, duke e bërë atë ideal për ndërtuesit dhe entuziastët profesionistë të PC-ve.