Altoparlant për veturë JVC CS J520X

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 €
29.50 
Ju kurseni : 2.00   (7%)
* Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Kodi i produktit:
145570
Diametër [mm]:
130
EAN:
4975769413841
Energjia maksimale (W):
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4975769413841
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët e veturës të ofruara nga kompania JVC janë altoparlantë me kualitet të lartë. Këta altoparlantë janë zgjedhje e përsosur për çdo përdorues si për zë ashtu edhe për performancë dhe madhësi. Këta altoparlantë garantojnë zë me kualitet të lartë dhe dizajn modern të përsosur. Gama e frekuencës së këtyre altoparlantëve është prej 50 Hz deri në 25 kHz, kurse ndjeshmëria e tyre është 87 dB. Fuqia maksimale e këtij modeli shkon deri në 250 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
130
EAN:
4975769413841
Energjia maksimale (W):
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4975769413841
Lansuar:
6 Shkurt 2014
Ndjeshmëri [dB]:
87
Numri i frekuencave:
2
Prodhuesi:
JVC
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50
Thellësia e montimit [mm]:
43,5

Bashkangjitja Altoparlant për veturë JVC CS J520X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE