Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant për veturë JVC CS J520X

Kodi i produktit:
145570
Diametër [mm]:
130
EAN:
4975769413841
Energjia maksimale (W):
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4975769413841

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 2.00   (7%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët e veturës të ofruara nga kompania JVC janë altoparlantë me kualitet të lartë. Këta altoparlantë janë zgjedhje e përsosur për çdo përdorues si për zë ashtu edhe për performancë dhe madhësi. Këta altoparlantë garantojnë zë me kualitet të lartë dhe dizajn modern të përsosur. Gama e frekuencës së këtyre altoparlantëve është prej 50 Hz deri në 25 kHz, kurse ndjeshmëria e tyre është 87 dB. Fuqia maksimale e këtij modeli shkon deri në 250 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
130
EAN:
4975769413841
Energjia maksimale (W):
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4975769413841
Lansuar:
6 Shkurt 2014
Ndjeshmëri [dB]:
87
Numri i frekuencave:
2
Prodhuesi:
JVC
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50
Thellësia e montimit [mm]:
43,5

Bashkangjitja Altoparlant për veturë JVC CS J520X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE