Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant për veturë JVC CS J620X

Kodi i produktit:
145572
Diametër [mm]:
165
EAN:
4975769413803
Energjia maksimale (W):
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4975769413803

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët e veturës të ofruara nga kompania JVC janë altoparlantë me kualitet të lartë. Këta altoparlantë janë zgjedhje e përsosur për çdo përdorues si për zë ashtu edhe për performancë dhe madhësi. Këta altoparlantë garantojnë zë me kualitet të lartë dhe dizajn modern të përsosur. Gama e frekuencës së këtyre altoparlantëve është prej 45 Hz deri në 25 kHz, kurse ndjeshmëria e tyre është 89 dB. Fuqia maksimale e këtij modeli shkon deri në 300 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
165
EAN:
4975769413803
Energjia maksimale (W):
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4975769413803
Lansuar:
6 Shkurt 2014
Ndjeshmëri [dB]:
89
Numri i frekuencave:
2
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
45
Thellësia e montimit [mm]:
43

Bashkangjitja Altoparlant për veturë JVC CS J620X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE