Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë DOD RC500S Dual, FULL HD, 145° kamera e parme dhe 140° kamera e pasme

Kodi i produktit:
219567
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

442.50 
Ju kurseni : 34.00   (8%)
408.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë bën fotografi gjatë ditës dhe natës me sensor Sony STARVIS, aparturë F1.6, lente qelqi 6G (kombinim i gjashtë shtresave qelqi) dhe teknologji WDR 2.0. Përveç rezolucionit Full HD, do të vlerësoni gjithashtu këndin e gjerë prej 145 ° për kamerën e përparme dhe 140 ° për kamerën e pasme. Kamera mbështet kompresimin e imazhit H.264, teknologjinë Wi-Fi si dhe kartat mikro SD deri në 128 GB. Kamera gjithashtu ka një procesor të shpejtësisë 10x Speed ??GPS dhe softuer DOD GPS 2.0 player, i cili shfaq regjistrime video Full HD me të dhëna në kohë reale si shpejtësia e automjeteve, koordinatat e GPS-së, mbingarkesa etj. Me lidhjen e internetit vendndodhja aktuale shfaqet në Google Maps, që mund të përdoret nga kompanitë për të kontrolluar ngasjen e punonjësve ose shoferëve të tyre. Në rast urgjence, kamera gjithashtu ka një buton SOS që ju lejon të mbroni një regjistrim ekzistues nga fshirja ose dëmtimi, me një shtypje të gjatë të këtij butoni. Kamera mund të lidhet me një shprëndarës energjie 12 / 24V, kështu që mund ta përdorni si në një makinë të pasagjerëve, ashtu edhe në autobus ose kamion. Dimensionet e kamerës së përparme janë 122 x 35.8 x 60.6 mm dhe pesha 120 g, ndërsa dimensionet e kamerës së pasme janë 75.2 x 26 x 38.8 mm dhe pesha 41 g. Kamera është e çertifikuar për përdorim në të gjithë Bashkimin Evropian.

Vlerësimet

Bashkangjitja Kamerë për veturë DOD RC500S Dual edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE