Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio për veturë Sencor SCT 3018MR

Kodi i produktit:
195306
Bluetooth:
Jo
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Tag ID3:
Subwoofer:
Jo
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse shpenzoni shumë kohë në veturë dhe njëkohësisht jeni fans i muzikës, atëherë, me këtë pajisje, ju do ta bëni vozitjen tuaj me veturë me komode, Sencor është kompani e njohurë për prodhimin e radiove të kualitetit të lart. Kjo radio ka portë për USB me anë të së cilës ju mundeni të futni këngë të ndryshme, poashtu ka edhe slot për memoroe MMC dhe SD. Kjo radio mbështet formatin MP3 dhe WMA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
8590669195220
Energjia maksimale (W):
4x40W
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Komand në timon:
Jo
Komandë:
Lansuar:
22 Korrik 2016
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Sencor
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
MMC, SD
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Jo
Tag ID3:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE