Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant për veturë Sencor SCS WA1003

Kodi i produktit:
205711
Diametër [mm]:
250
EAN:
8590669203543
Energjia maksimale (W):
400
Fuqia [W]:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 
Ju kurseni : 3.00   (4%)
76.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për adhuruesit e muzikës është i nevojshëm altoparlant subwoofer me diametër prej 25 cm. Ka një amplifikator të me fuqi të lartë që ofron zë të qartë pa ndërprerje. Ky altoparlant është i pajisur me diafragmë konike dhe kënde me gomë të kualitetit të lartë. Output-i maksimal i tij është 400 W, kurse ai minimal është 120 W. Gama e frekuencës është prej 40 deri në 3000 Hz. Dimensionet e tij janë 450 x 288 x 306 mm kurse pesha e tij është 6.7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
250
EAN:
8590669203543
Energjia maksimale (W):
400
Fuqia [W]:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SCS WA1003
Lansuar:
24 Janar 2017
Pesha [g]:
6,7
Prodhuesi:
Sencor
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
3 000

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE