Subwoofer për veturë JVC CS BW120

99.50 €
104.50 
Ju kurseni : 5.00   (5%)
* Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Kodi i produktit:
177448
Diametër [mm]:
300
EAN:
4975769425738
Energjia maksimale (W):
1 300
Fuqia [W]:
150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Subwoofer JVC CS BW120 është një zgjidhje e lehtë për të pasur zë me bas të thellë në një hapësirë të vogël. Ky subwoofer është i thjeshtë për tu instaluar, që do të thotë se ju do të mund ta përforconi audio sistemin shumë lehtë dhe shumë shpejt. Ka një konvertues zëri preh 12" (30 cm), një output maksimal prej 1300 W dhe një gamë të frekuencës prej 37 Hz deri në 2500 Hz. Thellësia e tij është 128 mm. Kutia e këtij subwoofer ka një dizajn cilësor dhe është i punuar nga materialit rezistente ndaj nxehtësisë. Dimensionet e subwoofer janë 486 x 342 x 269 mm, kurse pesha e tij është 8.5 kg.

Detajet teknike

Diametër [mm]:
300
EAN:
4975769425738
Energjia maksimale (W):
1 300
Fuqia [W]:
150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
4975769425738
Ndjeshmëri [dB]:
87
Pesha [g]:
2 400
Prodhuesi:
JVC
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
37
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
2 500
Apunon pa zmadhus vetem me radjo apo iduhet edhe zmadhusi
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE