Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Subwoofer për veturë JVC CS BW120

Kodi i produktit:
177448
Diametër [mm]:
300
EAN:
4975769425738
Energjia maksimale (W):
1 300
Fuqia [W]:
150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 
Ju kurseni : 23.00   (22%)
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Subwoofer JVC CS BW120 është një zgjidhje e lehtë për të pasur zë me bas të thellë në një hapësirë të vogël. Ky subwoofer është i thjeshtë për tu instaluar, që do të thotë se ju do të mund ta përforconi audio sistemin shumë lehtë dhe shumë shpejt. Ka një konvertues zëri preh 12" (30 cm), një output maksimal prej 1300 W dhe një gamë të frekuencës prej 37 Hz deri në 2500 Hz. Thellësia e tij është 128 mm. Kutia e këtij subwoofer ka një dizajn cilësor dhe është i punuar nga materialit rezistente ndaj nxehtësisë. Dimensionet e subwoofer janë 486 x 342 x 269 mm, kurse pesha e tij është 8.5 kg.

Vlerësimet

Detajet teknike

Diametër [mm]:
300
EAN:
4975769425738
Energjia maksimale (W):
1 300
Fuqia [W]:
150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
4975769425738
Ndjeshmëri [dB]:
87
Pesha [g]:
2 400
Prodhuesi:
JVC
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
37
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
2 500

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE