Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Antenë Evolveo Jade 1, 48dBi, e jashtme

Kodi i produktit:
259433
Amplifikues sinjali:
48dB
EAN:
8594161339717
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdejade1
Lansuar:
16. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
48dB
EAN:
8594161339717
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Tdejade1
Lansuar:
16. 4. 2019
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF, VHF
Prodhuesi:
Evolveo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE