Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gjilpërë për gramafon Roadstar, 3 copë

Kodi i produktit:
194691
EAN:
7621800032157
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NEEDLE-1
Lansuar:
15 Korrik 2016
Prodhuesi:
Roadstar

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Roadstar ka vite që prodhon gramafona kualitativ. Tani ata iu sjellin një set me tri gjilpëra rezervë. Këto gjilpëra kanë kualitet të lartë dhe përbëhen nga diamanti i cili zgjat 4-7 herë sesa gjilpërat tradicionale me përbërje safiri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7621800032157
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NEEDLE-1
Lansuar:
15 Korrik 2016
Prodhuesi:
Roadstar
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE