Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon AT-LP140XPSV Audio-Technica

Kodi i produktit:
270040
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4961310149499
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
452
Kodi:
AT-LP140XPSV

Si të porosisim në Gjirafa50?

419.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 34.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4961310149499
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
452
Kodi:
AT-LP140XPSV
Lansuar më:
18. 9. 2019
Lartësia mm:
158.6
Pesha kg:
10
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Trashësia mm:
352

Bashkangjitja Gramafon AT-LP140XPSV Audio-Technica edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE