Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Audio-Technica AT-LP5X

Kodi i produktit:
278531
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450
Lartësia mm:
157
Pesha kg:
7.3

Si të porosisim në Gjirafa50?

442.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LP5X është standardi i ri në mes gramafonëve Audio-Technica. Përfiton ndjeshëm nga përvoja afatgjatë e prodhuesit dhe përgjigjet aktuale për gjeneratën e mëparshme të pajisjes. Është i pajisur me një krah të modifikuar në formë J, kushineta e të cilit me cilësi të lartë ndihmon shoqërimin edhe më të saktë. I gjithë përfitimi nga gramafoni mund të jetë nga një bazë metalike e fortë dhe pjatë alumini precize. Dizajni i ri i shasive, megjithatë, përveç eleminimit klasik të dridhjeve, gjithashtu parandalon më mirë reagimet e ndërlikuara të frekuencave më të ulëta. Motori ultra i qetë, i drejtuar direkt funksionon në 33, 45 dhe 78 RPM. Peshat opsionale Anti-Skate dhe balancimi përdoren gjithashtu për cilësimet e sakta të leximit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
450
Lartësia mm:
157
Pesha kg:
7.3
Port dalës AUX:
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Trashësia mm:
352

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE