Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Audio-Technica AT-LP120XUSBSV

Kodi i produktit:
259275
EAN:
4961310148775
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
452
Kodi:
AT-LP120XUSBSV
Lansuar:
11. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
289.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky gramafon luan 33-1 / 3, 45 and 78 RPM dhe është i pajisur me një port dalës USB për lidhje të drejtpërdrejtë me kompjuterin tuaj, si dhe ka mekanizëm të rregullueshëm dinamik anti-skate. Ai tre shpejtësi riprodhimi: 33/45/78 RPM. Gjithashtu përfshin një kabllo të dyfishtë dalëse RCA dhe një kapak kundër pluhurit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310148775
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
452
Kodi:
AT-LP120XUSBSV
Lansuar:
11. 4. 2019
Lartësia [mm]:
141,6
Pesha [kg]:
8
Port dalës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, USB Out
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78
Trashësia [mm]:
352

Bashkangjitja Gramafon Audio-Technica AT-LP120XUSBSV edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE