Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon GPO Piccadilly, i zi

Kodi i produktit:
252199
Besueshmëria:
90 %
EAN:
5060237571914
Fuqia RMS W:
16+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
405

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
90 %
EAN:
5060237571914
Fuqia RMS W:
16+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
405
Kodi:
GPO90
Lansuar:
15. 1. 2019
Lartësia mm:
80
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
3.7
Port dalës AUX:
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
GPO
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Trashësia mm:
310
Ueb-i i prodhuesit:
Gporetro.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE