Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon ION MAX LP

Kodi i produktit:
270744
Besueshmëria:
100 %
EAN:
812715015374
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
0812715015374
Lansuar:
26. 9. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

125.50 
Ju kurseni : 20.00   (16%)
105.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
812715015374
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
0812715015374
Lansuar:
26. 9. 2019
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5 mm, RCA, për kufje (dalëse), USB
Prodhuesi:
ION
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Ueb-i i prodhuesit:
Ionaudio.com

Bashkangjitja Gramafon ION MAX LP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE