Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Sony PS-LX310BT, i zi

Kodi i produktit:
259684
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
430
Kodi:
PSLX310BT.CEL
Lansuar më:
17. 4. 2019
Lartësia mm:
108

Si të porosisim në Gjirafa50?

232.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ashtu si rrobat që kthehen prapë në modë, edhe gramafonët kthehen prapë në botën e muzikës. Në këtë rast të veçantë, Sony PS-LX310BT është një gramafon i cili do t'ju befasojë me performancë të shkëlqyeshme, por gjithashtu edhe me një mori karakteristikash të mrekullueshme. Dizajni i këtij gramafoni është modern dhe minimalist me një prekje elegante, që e bën atë tërheqës dhe shumë funksional. Gramafoni mbyllet me një kapak transparent që e mbron atë nga pluhuri. Gramafoni poashtu mbështet teknologjinë Bluetooth. Me këtë teknologji, ju lehtë mund të lidhni gramafonin tuaj me pajisje moderne siç janë celularët e mençur, laptopët, tabletët dhe pajisjet e tjera. Dimensionet e tij janë 430 x 108 x 367 mm dhe peshon përafërsisht 3.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
430
Kodi:
PSLX310BT.CEL
Lansuar më:
17. 4. 2019
Lartësia mm:
108
Pesha kg:
3.5
Port dalës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA
Prodhuesi:
Sony
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45
Trashësia mm:
367
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE