Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gramafon Victrola Classic 200B, mahagony

Kodi i produktit:
274520
Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
460
Kodi:
VTA-200B-MAH

Si të porosisim në Gjirafa50?

191.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një gramafon të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Victrola. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të bukur dhe mëse elegant. Njëkohësisht mbështet dhe luajtjen e CD dhe kasetave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Fuqia RMS W:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
460
Kodi:
VTA-200B-MAH
Lansuar:
1. 11. 2019
Lartësia mm:
255
Line-out:
Pesha kg:
7
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5 mm, për kufje (dalës)
Prodhuesi:
Victrola
Shpejtësia e rrotullimeve rpm:
33, 45, 78
Trashësia mm:
340
Ueb-i i prodhuesit:
Victrola.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE