Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Polk S35e, i zi

Kodi i produktit:
252752
EAN:
747192131067
Ndjeshmëri [dB]:
88
Trashësia [mm]:
155
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
70

Si të porosisim në Gjirafa50?

233.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polk S 35 Ce është një altoparlant qendror me dy drejtime për teatër në shtëpi, i përbërë nga 1 1 "altoparlant me membranë të lartë Terylene për altoparlantë me rezolucion të lartë dhe 6x 3" me membranë Mica-Polypropylene, spirale me 4 shtresa dhe dyfishtë magnet për linear dhe dinamikë më të mirë. Karakteristikat e altoparlantit Polk janë: Crossover me topologji për optimizimin e fazës 2x Basreflex me teknologjinë Power Port për të zvogëluar turbulencën e padëshiruar Frekuenca e ndarjes 2500 Hz Fuqia e përforcimit të rekomanduar 20 - 150 W Impedanca 8 ohm Rrezja e frekuencës 53 Hz - 40 kHz Ndjeshmëria 88 dB Dimensionet e altoparlantit janë 10.48 x 61.98 x 15.49 cm. Pesha është 6.35 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
747192131067
Fuqia totale RMS [W]:
150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
620
Kodi:
747192131067
Konfigurimi i altoparlantëve:
Center
Lansuar:
24. 1. 2019
Lartësia [mm]:
105
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
88
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
6,4
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
70
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Trashësia [mm]:
155
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Altoparlant Polk S35e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE