Altoparlant Polk S60e, i zi

Kodi i produktit:
252747
EAN:
747192131036
Ndjeshmëri [dB]:
90
Trashësia [mm]:
399
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
26

Si të porosisim në Gjirafa50?

447.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polk S 60e është një altoparlant në të dyja anët me një distancë prej 2.5 orësh, e përbërë nga një altoparlant me membranë Terylene me rezolucion të lartë dhe 3x 6,5 "me membranë Mica-Polypropylene me katër shtresa spirale dhe magnet të dyfishtë për linearitet dhe dinamikë më të mirë. Me këtë pajisje, dëgjimi i këtij folësi do të jetë gjithmonë një përvojë e jashtëzakonshme. Dimensionet e altoparlantit janë 113.03 x 29.64 x 39.88 cm. Pesha është 23.59 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
747192131036
Fuqia RMS e altoparlantit kolonë [W] (për kanal):
300
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
296
Kodi:
747192131036
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
1 865
Lloji i altoparlantëve:
Shtyllë
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
90
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
1
Pesha [kg]:
23.6
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
26
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Trashësia [mm]:
399
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Altoparlant Polk S60e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE