Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Polk T30, i zi

Kodi i produktit:
252754
EAN:
7471921254934
Ndjeshmëri [dB]:
90
Trashësia [mm]:
216
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
55

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polk T 30 është një altoparlant në shtëpi me dy drejtime që përbëhet nga altoparlant me 1 altoparlant me teknologji Wave Guide dhe 2x 5.25 "Dynamic Balance speaker. Me këtë pajisje, dëgjimi gjithmonë do të jetë një përvojë e jashtëzakonshme. Dimensionet e altoparlantit janë 48.26 x 16.51 x 21.59 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7471921254934
Fuqia totale RMS [W]:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
483
Kodi:
747192125493
Konfigurimi i altoparlantëve:
Center
Lansuar:
24. 1. 2019
Lartësia [mm]:
165
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
90
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
1
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
55
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
24
Trashësia [mm]:
216
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Altoparlant Polk T30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE