Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disqe Verbatim BD-R DL, 6x, 50GB, 10 copë

Kodi i produktit:
95184
E paketuar pas [artikuj]:
10
EAN:
0239424374682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
50
Kodi i prodhuesit:
43746

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Verbatim, një nga prodhuesit më të njohur të mediave në botë, sjell disqe Blu-ray të regjistrueshëm në një dizajn me dy shtresa, me një kapacitet prej 50 GB. Disqet Blu-ray ofrojnë më shumë hapësirë ruajtëse sesa DVD-të e regjistruara dhe mundësojnë regjistrim video me definicion të lartë (HD), një parametër i rëndësishëm në zhvillimin e sotëm të HDTV me shpejtësi të lartë. Disku regjistrues Verbatim BD-R DL 50GB 6x ofron një kapacitet prej 50GB, 6x shpejtësi shkrimi dhe plotëson specifikimet e Blu-ray Disc Alliance. Ajo përmban një shtresë mbrojtëse të Hard Coat për të siguruar një jetë shumë të gjatë duke ruajtur performancën e madhe të rishikimit. Ky disk përputhet me specifikimet e versionit 1.2 të BD-R. Paketa përmban 10 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E paketuar pas [artikuj]:
10
EAN:
0239424374682
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
50
Kodi i prodhuesit:
43746
Lloji:
Dy shtresore
Lloji i medias:
Blu-Ray R
Paketimi:
Rrethor
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
6
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disqe Verbatim BD-R DL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE